Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sport

4 značky, které vládnou skateboardovému světu

Jezdíte aktivně na skateboardu nebo se k tomuto kroku chystáte? Skvělé! Každá sportovní aktivita se cení. Jen tedy pamatujte na to, že bez pořádného vybavení by to nešlo. Stejně jako byste nešli plavat bez plavek, nevyjíždějte na skateboard bez obuvi, skatu a řádného oblečení. Vždyť skate je především o stylu a výbava tento styl jenom podtrhne. Pro to nejlepší se vyplatí zamířit ke značkám, které doslova vládnou skateboardovému světu.

Vans – to první, na co si vzpomenete

Zatímco obecně sportovnímu světu vládnou dva giganti v podobě značek Adidas a Nike, u skateboardingu je to trochu jiné. První brand, který vám vyběhne na mysli, je bezesporu značka Vans. Americká společnost, která má ve svém portfoliu nejen kvalitní značku známou svým designem a rovnou podrážkou, ale také oblečení, které je však obutím trochu upozaďováno.

Jen málokdo ví, že tato značka byla založená už v roce 1966, a to mužem jménem Paul Van Doren. Dodnes sídlí v Kalifornii.

Chocolate není laskomina

Když se vyřkne brand „Chocolate”, většinu lidí napadne jedno – sladká laskomina, která je dobrá třeba na napnuté nervy. Ve světě skatu je to jedinečná značka mající ve své nabídce skutečně kvalitní skaty. V porovnání s Vans je značka novější, mladistvější (vždyť založená byla v roce 1994). Chocolate proto přináší i modernější výbavu pro nejednoho „skejťáka”.

Jessup dělá skaty jedinečné

Jak se mohou jednotliví skateboardisté od sebe odlišit? Zejména výjimečností svého skatu! A tak na něj lepí nové gripy, které ho posunou o kus dál. V nabídce je má naprostá legenda mezi skateboardovými značkami, kterými je Jessup. Počátky tohoto brandu se datují už do roku 1975 a od té doby vyrábí jeden kvalitní grip vedle druhého. A tak se nelze divit tomu, že je mezi milovníky adrenalinového sportu tak oblíbeným.

Royal Trucks pro maximální stabilitu

Co by to bylo za skate bez pořádných trucků. Aby byla zajištěna dostatečná stabilita a samozřejmě se podal i optimální výkon, trucky od značky Royal Trucks jsou sázkou na jistotu. Tedy hodnotí to milovníci skateboardingu a bezesporu mají pravdu. Vždyť už jen to, že značka figuruje mezi nejlepšími na trhu už od roku 1999 něco znamená.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button