Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Chraňte se na pracovišti vhodně zvolenou obuví

Mnoho pracovišť vyžaduje ochrannou obuv. Je to z toho důvodu, že kdybyste si měli poranit nohu, mohlo by to vést i k trvalejším následkům. Noste raději boty, která vám poskytnou dokonalou ochranu. Mezi špičku na trhu patří obuv Prestige. Jsou to boty, jenž jsou do práce přímo dělané. Jedná se prakticky o bezpečnostní obuv. 

Tato obuv je současně navržena tak, aby dokonale padla, ale také vkusně vypadala. I v práci chce člověk vypadat k světu. Ať již stojí u tovární linky nebo zrovna na žebříku, v obou i jiných případech si lidé zaslouží kvalitní boty. 

Můžete oponovat, že bot máte dost, tak proč byste si nemohli vzít do práce svůj pár oblíbených tenisek? Nemohli, protože nesplňují žádný pracovní standard. Nemusí vás ani tlačit, abyste jim v práci dali sbohem. Zahrňte do péče o sebe také ochranné pracovní pomůcky a buďte chráněni kompletně. 

Na pracovišti to zavání úrazy

A ač si donekonečna říkáte větu typu: „Tohle mně se stát nemůže.“ Tak se mýlíte. Každému se může stát úraz, ať dříve nebo později. Obuv Prestige je pro vás tím pravým ořechovým, neboť je normovaná a vlastní certifikát. 

Kritérium výběru pracovních bot je potřeba brát v potaz. Tvrdá podrážka je základ. Ta je stěžejním prvkem celé boty. Při školení na bezpečnost práce si jistě vzpomenete na ta slova, která vám jsou neustále vštěpována. Dost možná je ani slyšet nechcete, ale vězte, že to nejsou věty jen tak řečené do větru. 

Příčin úrazů je více, než dost

Zřejmě si je nikdo nechce opakovat, ale je důležité brát svou práci i s potenciálními riziky. Není na místě zlehčovat pracovní pozice. Když vám někdo obuv doporučí, z drtivé většiny ví, o čem hovoří. Řada pracovníků také něco podobného již zažila na vlastní kůži nebo měla na pracovištích několik set úrazů. 

Ať se to děje kvůli manipulaci s nějakým méně bezpečným materiálem nebo vám hrozí třeba uklouznutí, rozhodně byste měli mít na nohách ochrannou pracovní obuv. Ostré a špičaté předměty, které vám spadnou na nohu by mohly obyčejnou botu proříznout a vás poškodit. Kompletní nabídku bot najdete na Repa.cz

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button