Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Čím obdarovat milovníka vín?

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro svého kolegu či kolegyni z práce, kamarády, anebo pro někoho ze své rodiny a blízkých? Víte, že jde o milovníka vín, ale vaše studnice originálních nápadů již vyschla? Dopřejte mu degustaci vín v Praze. Řízená degustace vín Praha se jako dárek postará o vykouzlení úsměvu obdarovaného a navíc to bude skvělý zážitek pro něj i pro vás.      

Degustace ve vinném sklípku i u vás doma

Pokud si myslíte, že jde o opravdu skvělý dárek, tak stačí zamířit na webové stránky vinorada.cz. K degustaci vína poskytuje restauraci či vinný sklípek Praha zvaný Zašívárna umístěný v našem hlavním městě. Pro degustaci vína vám vystaví dárkový poukaz, který budete moci vložit do obálky a následně ho komukoliv darovat. 

Kromě jiného máte možnost k degustaci kvalitních vín zvolit i jiný prostor, jako je například váš nebo oslavencův dům či byt, čímž bude dárek ještě více originální. 

Co vše degustace zahrnuje? 

V ceně degustace jsou zahrnuty nejen lahve kvalitního vína, ale také zapůjčení skla a služby sommeliera. Degustace vín Praha bude zahrnovat i základní občerstvení, jako jsou sýry, pečivo a další občerstvení dle zvoleného balíčku. Objednáním degustačního balíčku vám tak odpadají jakékoliv další starosti se zařizováním. Vy a oslavenec si tak, kromě degustace chutných vín, zajistíte příjemně strávený večer či odpoledne.

Degustační balíčky vín

Kromě degustace vín Praha můžete také darovat degustační balíčky vín, které budou zárukou vysoké kvality. Díky tomu si tak nebudete muset lámat hlavu nad výběrem správného vína. A předejte tomu, že vyberete nesprávný či nekvalitní druh vína. Degustační balíčky vín vybírají odborníci, kteří vína dobře znají a dokáží zaručit skvělý poměr mezi kvalitou a cenou.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button