Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IT

Co dělat, když přestane fungovat home button?

Když přestane fungovat home button, nemusíte hned zoufat. V nastavení si totiž můžete povolit softwarové domovské tlačítko, které vám vytrhne trn z paty.

Nefunkcni home button iPhone 7 bývá příčinou, proč se řada lidí svých telefonů zbavuje. K tomuto kroku přitom vůbec nemusíte přistupovat. Stačí si zapnout softwarový home button, který bude sloužit jako jeho plnohodnotná náhrada.

Drahá výměna tlačítka?

Oprava home button iPhone 7 Plus bývá stejně častým řešením jako koupě nového telefonu. Oprava home button iPhone 7 cena je přitom výrazně vyšší než v případě softwarového řešení. Především u autorizovaných servisů, které si za nový home button a práci řeknou o velké částky. U neautorizovaných servisů zase nikdy nebudete mít jistotu, že vám náhradní díly budou dlouho a dobře sloužit. Jestliže se tedy odnaučíte instinktivně sahat na místo home buttonu, je pro vás softwarová záplata dokonalým řešením.

Jak nastavit domovské tlačítko?

Zpřístupnit si softwarový home button přitom není vůbec složité. Stačí zamířit do Nastavení, najít položku Obecné a v ní vyhledat Zpřístupnění. Až uvidíte AssistiveTouch, klikněte na tuto položku a zobrazí se vám v ní nová možnost AssistiveTouch. Tu povolte a odeberte se do Upravit nejvyšší úroveň nabídky na stejné stránce. Právě tady si totiž budete moct dále nastavit, co se v menu AssistiveTouch vlastně bude zobrazovat.

Jestliže bude tato funkce sloužit jako náhrada za home button iPhone 7, pak vám původní nastavení rozhodně nebude stačit. AssistiveTouch totiž zpočátku nabízí jen některé funkce, které vůbec nebudete potřebovat. V nejvyšší úrovni nabídky tedy vyhledejte tlačítka – a +. Klepejte na tlačítko -, dokud nezbyde jen jedna ikona. Na tu následně taktéž klepněte a změňte ji na Plocha. Jestliže budete postupovat přesně podle tohoto návodu, měli byste mít nyní k dispozici softwarové domovské tlačítko. Pokud se vám tedy to hardwarové porouchá, nemusíte hned zamířit do servisu. Stačí si jen zvyknout na nový způsob ovládání a všechno bude jako dřív.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button