Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sport

Cyklistická sezóna se blíží. Jak vylepšit své kolo?

V jarních měsících je v cyklistických prodejnách rušno, ale spoustu věcí dokážete pořídit i prostřednictvím internetu. Pokud plánujete vylepšit si jízdní kolo, nabízí se vám spousta možností a doplňků. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno na začátku cyklistické sezóny udělat.

Prvně je důležité seřízení, které prospěje všem kolům, dokonce i zcela novým. Některé součástky se totiž snadno rozladí a uvolní, případně se opotřebovávají a vytahují. Pokud kolo ponecháte po delší dobu v garáži, určité prvky zreziví a zadřou se. Jestliže vás trápí vrzání, vynechávání převodů, uvolněné brzdy a celkové znečištění či rez, jarní očista je žádoucí. Poté si můžete objednat tuning na kolo.

Vylepšete si své kolo

I z ne příliš zajímavého kola můžete vytvořit něco, co zaujme nejen vás, ale i okolí. Jestliže vám vyhovuje po technické stránce, je na čase se zaměřit na design. Zakoupit se dají různé barevné doplňky, na jejichž výrobu se specializuje celá řada kultovních značek. Pokud se podíváte do e-shopu pod výše zmíněným odkazem, narazíte na britské brzdy Hope, elegantní řídítka od kanadského výrobce Chromag či nevšední zapletená kola od americké značky Industry Nine.

Zajímavým doplňkem jsou jednoznačně pohony všech kol od ukrajinské společnosti Garbaruk. Jestliže si potrpíte na barvách, nadchnou vás přehazovačky, kladky i kazety v růžové, modré, ba dokonce zelené barvě. Vaše kolo bude jedinečné.

Industry Nine se specializuje na zapletená kola s ojedinělými způsoby řešení konstrukce. Špice jsou k dostání v jedenácti odstínech a nadchne vás jejich minimální hmotnost. Vytvořte si perfektní výplet.

Kde koupit tuning na kolo?

V případě, že hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli objednat unikátní vybavení na kolo, podívejte se na stránku bicykly.cz.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button