Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Dopravní značení musí realizovat odborná firma. Co se vám může hodit?

Pokud potřebujete z nějakých důvodů realizovat dopravní značení, tak je potřeba oslovit specializovanou firmu, která nabízí dlouhodobé zkušenosti v této oblasti, a hlavně také vlastní potřebné certifikace a oprávnění, aby bylo vše po právní stránce v pořádku. Dopravní značení totiž podléhá zákonným podmínkám, které musí být bezpodmínečně dodrženy, jinak by bylo takové značení neplatné.

Varianty dopravního značení

Realizaci dopravního značení můžete potřebovat v celé řadě situací. Ačkoliv většinu dopravních značek řeší subjekty, jako jsou správci komunikací, tak někdy je potřeba vyřešit dopravní značení třeba na soukromém parkovišti. Pro tyto účely slouží vodorovné nebo svislé dopravní značky, které se umisťují typicky napevno. U vodorovného značení jde o to nanášené přímo na vozovku (třeba parkovací místa, jízdní pruhy apod.) a mají určitou výdrž dle použité barvy, kdežto u svislého značení jde o: 

  • Pevné značky
  • Přenosné značky

V případě pevných značek se jedná o klasické značky zalité do betonu, typicky u krajnice. Musí být dobře viditelné, protože pro značení vždy platí, že je důležitá jeho viditelnost i jednoznačnost.

Kromě pevných značek ale můžete chtít využít také značky přenosné. To se využívá nejčastěji u dočasného dopravního značení, které se umisťuje na úsek, který třeba právě prochází rekonstrukcí. Typicky jde o různé stavební práce na komunikaci apod. Protože je takové značení přenosné, je možno si pronajmout dopravní značení tohoto typu. Takovou značku pak umístíte pochopitelně tam, kde to právě vyžaduje situace.

Vyberte spolehlivou firmu

Pokud budete hledat firmu, která vám poskytne kvalitní služby v oblasti dopravního značení, tak je dobré se obrátit na firmu se zkušenostmi a dobrými referencemi. Hodně napoví i delší doba působení na trhu a množství realizací.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button