Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

GTA 5: Vítej ve světe, kde pravidla určuješ ty 

Pokud se v tobě skrývá tak trochu badboy a porušuješ rád pravidla, k návštěvě Los Santos tě nejspíš nebudeme muset dlouho přemlouvat. Tady totiž můžeš svému temnějšímu já bez obav povolit uzdu a pořádně se vyřádit. Staň se jedním z hlavních hrdinů 5. dílu legendárního akčního RPG od Rockstar Games a prožij na vlastní kůži všechno to, co je jinde zakázané. Jak tě GTA 5 jednou chytne, už tě jen tak nepustí!

Vyzkoušej si 3 různé pohledy na svět

Vítej ve slunném San Andreas, které už si určitě pamatuješ z dřívějška ze stejnojmenné pecky GTA: San Andreas. V jeho hlavním městě Los Santos pořád kriminalita bují na každém kroku, ale něco se přece jen změnilo. 

Tentokrát nebudeš na svět koukat očima gangstera Carla Johansona, ale střihneš si role hned tří hlavních postav najednou, mezi kterými se můžeš v průběhu hry jednoduše libovolně přepínat. A výběr budeš mít obzvlášť pestrý. Postupně se totiž můžeš vžít do role bohatého milionáře Michaela, pouličního zloděje aut Franklina, nebo psychopata Trevora

Zatímco Michael byl rozhodnutý odejít do zločineckého důchodu a znovu na temnou stranu sklouzl vlastně souhrou nešťastných náhod, pro Franklina jsou krádeže aut jeho obživou a Trevor – to je materiál sám o sobě. Trevor se loupežemi a vražděním lidí zdá se dokonce docela baví.

Užívej si, na co si jen vzpomeneš

Možnost přepínat se mezi několika hlavními postavami není zdaleka jedinou předností, které GTA V nabízí. Když tě omrzí plnění téměř sedmdesátky misí, můžeš se jen tak potloukat městem a užívat si. Rozsah vedlejších aktivit a možností, jak strávit v San Andreas volný čas, když nemáš v plánu zrovna žádnou loupež nebo pouliční přestřelku, je totiž obrovský.

Je jen na tobě, zda zajdeš na skleničku do baru, povyrazit si do strip klubu nebo si necháš udělat novou kérku v tetovacím salonu. Stejně jako v předchozím díle, GTA IV, i v tom pátém můžeš poměřit své síly s ostatními v oblíbených hospodských šipkách nebo si například vyzkoušet triatlon.  Vůbec nejvíc tady frčí tenis, který ocení i opravdoví fajnšmekři. Nejde totiž jen o bezmyšlenkovité pinkání míčkem z jedné strany na druhou, ale hra se drží pravidel a je třeba u ní opravdu přemýšlet. 

Udělej si party s kamarády

Ve dvou (a více) se to lépe táhne. To platí i v GTA. Díky online režimu, který je součástí GTA V, nemusíš hrát sám, ale můžeš do party přizvat i kámoše. Nebo třeba i úplně cizí hráče z druhého konce světa. 

Vzájemně si tak můžete vypomoct při plnění jednotlivých misí nebo prostě jen užívat společnou zábavu. Online verzi její tvůrci navíc pravidelně aktualizují, a tak se můžeš těšit každou chvíli na nějakou tu čerstvou porci novinek často reflektující reálné události ve světě. I to dělá z GTA V jedinečnou hru, která jen tak neomrzí.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button