Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Jak poznáte profi pneu a autoservis?

Co by měl umět profesionální autoservis? S touto otázkou si mnozí lámou hlavu, odpověď je však jednoduchá.

Chaos? Raději ne

Indicií, jak poznat kvalitní autoservis, je hned několik. Zaprvé by měl na první pohled budit dojem čistoty a pořádku. Jakmile panuje na pracovišti chaos, obvykle je chaotická například i servisní prohlídka, při níž pak mechanici na něco zapomenou nebo něco nezkontrolují pořádně.

Cena vám toho moc nenapoví

Cena, i když vás možná překvapíme, rozhodně není rozhodující. I levné auto nebo pneuservisy mohou být na profesionální úrovni, stejně jako drahé servisy mohou poskytovat služby nevalné kvality.

Zákaznický servis

Důležitým kritériem pro výběr autoservisu je zákaznický servis, tedy například to, jak s vámi personál komunikuje. Je vstřícný? Odpovídá vám ochotně na všechny vaše dotazy? Nebo z lidí musíte odpověď takzvaně páčit?

Profesionály poznáte i tak, že vám při prohlídce vozu zkontrolují naprosto všechno, tedy jeho celkový stav. Zároveň vás profesionálové upozorní na všechny nesrovnalosti, které na voze našli.

Potřebujete pneumatiky? Bazar je řešením

Jedním ze spolehlivých a profesionálních servisů je AutoPneu Novák, s.r.o. Kromě kvalitního servisu vám provede i výměnu pneumatik, a to na objednání, abyste nemuseli ani minutu čekat. Všechny své služby navíc poskytuje za velmi rozumné ceny. U této firmy si navíc můžete pořídit i ojeté nebo nové pneumatiky a disky. Kromě toho se na ni lze obrátit v případě dalších služeb:

  • laserová geometrie
  • test brzd a tlumičů
  • plnění klimatizace
  • rovnání alu kol
  • dekarbonizace motoru
  • seřízení světlometu

Nenašli jste, co jste hledali? Do pneuservisu zavolejte a nechte si poradit, případně se rovnou objednejte na servis nebo výměnu pneu. Na oficiálních stránkách společnosti najdete i aktuální ceník.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button