Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Jak si zajistit nepřetržitou dodávku energie pro svou firmu? Pomoci může záložní zdroj elektřiny

Bez elektřiny se dnes dokáže obejít málokterá firma. Elektrická energie se využívá pro provoz mnoha zařízení, osvětlení, vytápění a mnoho dalších činností. V současné době je tak většina firem závislá na nepřetržité dodávce elektrické energie a i krátkodobý výpadek proudu může být pro firmu velkým problémem. Naštěstí však existuje řešení v podobě záložního zdroje, který se postará o nepřetržitou dodávku elektrické energie v jakékoli situaci. 

Z jakých záložních zdrojů můžeme vybírat?

Záložní zdroje najdou využití v širokém spektru provozů a podniků, jako je zemědělství, stavebnictví, automobilový průmysl a mnoho dalších sektorů. Využít záložní zdroje tak lze v širokém spektru odvětví. Často se lze také setkat s pojmy jako je záložní elektrocentrála, záložní generátor, motorgenerátor, agregát či náhradní zdroj elektrické energie. Zjednodušeně lze záložní zdroje rozdělit do dvou základních kategorií, a to na bateriové a motorové. 

Bateriové záložní zdroje jsou vhodnou variantou především pro menší provozy. Motorové záložní zdroje jsou pak vhodné pro větší provozy i energeticky náročné stroje, jelikož jsou obecně považovány za daleko výkonnější. Vyráběny jsou v benzínovém nebo dieselovém provedení. Benzínový náhradní zdroj elektrické energie je charakteristický nižšími pořizovacími náklady ve srovnání s dieselovým záložním zdrojem. Na rozdíl od benzínových jsou dieselové záložní zdroje naopak typické nižší spotřebou.  

2 možnosti, jak si zajistit záložní zdroj

Nákup záložního zdroje není zrovna levná záležitost. Chtěli byste si zajistit záložní zdroj pro svou firmu za výhodnou cenu? Pak se neváhejte registrovat na portálu CE.ENERGY, kde si můžete smluvně zajistit pronájem elektrocentrál. Využít můžete trvalou energetickou zálohu pro dlouhodobou dodávku elektrické energie, nebo energetickou pohotovost pro krátkodobé přerušení dodávky elektřiny. Záložní zdroje fungují automaticky, takže při výpadku nebo odstávce se záložní zdroj energie sám přepne a dodá elektřinu na tak dlouho, jak bude potřeba. 

Registrace do portálu CE ENERGY je zcela zdarma a získáte tak možnost rychle a snadno spravovat veškeré výpadky či odstávky přímo ze svého mobilu či počítače. 

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button