Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IT

Jak udržet svůj telefon iPhone opravdu v bezpečí?

Telefony společnosti Apple patří rozhodně zcela právem mezi ty nejpřednější kousky na světě. Zároveň je ale potřeba také říct, že jsou iPhony tak velice často v mnohem vyšších cenových kategoriích, než bychom u telefonů s obdobnou výbavou mohli čekat.

Jen málokdo si tak čerstvě zakoupený iPhone může dovolit okamžitě vyměnit, aniž by ho to přitom finančně opravdu nebolelo. Nejlepší možností, jak se, tak pojistit proti těmto nepříjemnostem, je držet telefon neustále v bezpečí díky celé řadě bezpečnostních prvků.

Ochranné kryty nebo rovnou pouzdra?

Jaký je mezi nimi rozdíl? Jako ochranné kryty se označují pouze takové, které chrání zadní stranu telefonu a boky. Pokud telefon nedostane přímý zásah na displej, tak jsou většinou zcela dostačující ochranou, protože gumová vložka přesahuje okraje rámečku a díky tomu tak nedojde k ostrému nárazu, který rozjede pověstného „pavouka“. Kvalitní ochranné kryty Apple jsou navíc cenově velice dostupné.

Vedle toho celá pouzdra jsou dělána v podobě „flop“ pouzder. Jsou tedy vyklápěcí knížečkou, která jako zavřená telefon dokonale překrývá. Některé může štvát, že mají k telefonu o něco horší přístup, jiným se zase nelíbí. Jenže vám ale pouzdra Apple nabídnou opravdu excelentní ochranu telefonu. Navíc jsou většinou vybaveny šikovnými kapsičkami na vnitřní straně překryvu, která jsou vhodná na ukládání platebních či přístupových karet.

Nikdy ale nezapomínejte na ochranná skla!

Jenže i když máte opravdu nejlepší pouzdra a kryty, tak byste neměli zapomínat na ochranná skla. Zaprvé je vždy větší šance, že vám telefon vypadne při používání nežli jen tak z kapsy. Zadruhé je tady navíc riziko toho, že přímo displej může poškrábat v kapse jiný předmět. Třeba klíče. Proto by ochranná tvrzená skla iPhone měla rozhodně chránit za všech okolností. Cena skel se pohybuje v závislosti na výrobci a sérii kolem několika málo stovek korun. Většinou přitom sklo dokáže ty nejhorší rány odnést a zachrání telefon před poškozením. Mimo toho, co se týče odřenin, tak ty ochranné sklo dokáže pobrat vždycky ve sto procentech.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button