Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Jaká kosmetika vám zajistí zdravé a silné vousy? 

Každý správný chlap ví, že se musí adekvátně starat o své vousy. Jinak budou vypadat jako nevzhledné pubertální výrostky, které opačné pohlaví spíše odpuzují. Jaká kosmetika se vám určitě bude hodit? 

Kvalita se vyplatí 

Zapomeňte na klasické šampony na vlasy (vaše vousy jsou opravdu něco jiného než vlasy) a běžná mýdla z vašich koupelen. Raději si pořiďte kosmetiku, jež je specializovaná přímo na vousy. Jedině ta vám přinese kýžený užitek a nezdevastuje vaši pečlivě vypěstovanou parádu. Mezi uznávané a plně prozkoumané značky patří třeba italský výrobce Proraso. Ten vyrábí celé sady – od produktů k přípravě před holením přes vychytávky pro holení až po následnou péči. Ty dokážou vyživit, ochránit i restrukturalizovat vaše vousy do požadované podoby. 

Tato značka se řadí mezi nejoblíbenější kosmetiku italských holičů, a to už od roku 1948. Mezi typické ukázky jejích produktů patří třeba pěna na holení Proraso Green, která se hodí pro všechny typy pleti (i pro citlivou či mastnou pleť). To je ostatně velká výhoda zmíněné kosmetiky. Pokud tedy trpíte na zarudnutí, svědění a další nepříjemné stavy, jste na správné adrese. Pěna po holení navíc přichází v kompaktním cestovním balení (100 ml), takže si ji můžete snadno vzít s sebou na letní dovolenou. Měli by vám ji vzít dokonce i do letadla. 

Jaká kosmetika vám zajistí zdravé a silné vousy? 

Inspirace pro péči o vousy 

Vyjmenovat všechny potřebné vychytávky pro dosažení ideálního zdraví a vzhledu vousů by vydalo na samotnou knihu. Přesně proto bude nejlepší, když získáte inspiraci sami. Dobrým zdrojem jsou třeba webové stránky populárního e-shopu Notino, který disponuje všemi produkty od zmíněné značky. Ty jsou přehledně seřazené a perfektně popsané, takže ihned zjistíte všechny důležité informace a budete vědět, na čem vlastně jste. 

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button