Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IT

Jednoduché tipy, jak být produktivnější v osobním i pracovním životě

Žijeme v době, která je neuvěřitelně rychlá. Dynamika změn nás udržuje ve stresu a v obavách z neúspěchu. Důraz je kladen na produktivitu a výsledek – často se proto cítíme jako v pasti, ze které není úniku. Jste na tom podobně a skrytě závidíte ostatním, kteří vedou méně hektický, a přitom viditelně úspěšnější život? Na změnu není nikdy pozdě, stačí si v hlavě dobře srovnat několik základních pravidel.

Nenechte se okrádat o čas

Spousta lidí si doposud neuvědomila, že žádná jiná komodita není vzácnější než čas. Disponujeme jen velmi omezeným množstvím, a proto bychom s ním měli nakládat velmi uvážlivě. Takže než se zase ze slušnosti domluvíte na schůzce s někým, s kým si nerozumíte a nevidíte v něm ani obchodní potenciál, zamyslete se nad vzácností času. 

Ovšem pozor – o čas vás nemusí okrádat jen nevhodně zvolená společnost, ale samozřejmě i špatně nastavené pracovní postupy. V rámci marketingových aktivit je například naprosto nezbytným pomocníkem CRM software, který automatizuje množství rutinních úkonů a vnáší do řízení vztahů se zákazníky řád. Stáhněte si systém CRM zdarma a poznejte rozdíl na vlastní kůži.

Postupujte systematicky

Pokud jde o úspěch v podnikání, nadbytek času ještě nemusí nic znamenat. Rozhodne především to, jestli se s ním naučíte správně nakládat – a také si vytyčit dlouhodobé cíle. Těch dosáhnete jedině každodenní usilovnou prací, která jde ruku v ruce s celkovým konceptem životního stylu. Pro představu: jen těžko vybudujete úspěšnou firmu, když se nebudete starat o své fyzické a dušení zdraví. Jedině tak si udržíte dostatek energie, bez které není možné fungovat naplno.

Váš časový plán je svatý

Úspěšní lidé jsou zásadoví a jdou si tvrdě za svými cíli. V praxi to znamená zejména striktní dodržování časového rozvrhu, který je pod neustálou palbou vnějších vlivů. Pro vyšší soustředění lze využít hudbu, kterou vám v perfektní kvalitě poskytnou bezdrátová sluchátka přes hlavu nebo si vybrat z větší nabídky jakákoliv bezdrátová sluchátka jbl. Takže vždy, když budete mít v plánu např. obvolání dalších klientů, nenechte se zlákat pozváním na pivo s přáteli. Drobné oběti vám v konečném důsledku přinesou sladké plody usilovné práce.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button