Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Kolové nakladače plné zajímavých novinek

Kolové nakladače umí odvést spoustu tvrdé práce. Tento stroj ale nabízí spoustu zajímavých novinek, které by vás mohly zajímat.

Celá Evropa se už brzy výrazně změní. Tedy alespoň ta část, která stále zůstává v EU. Nedávno totiž prošel nový balíček, který má úplně zrušit prodej automobilů na fosilní paliva. Na tuto změnu přitom budou muset zareagovat i další odvětví průmyslu, které jinak běžně staví na vozidlech poháněných fosilními palivy. První krůček ale vypadá slibně.

Zajímavá novinka

Půjčovna manipulační techniky Praha nabízí celou řadu zajímavých strojů, tento mezi nimi ale bohužel nenajdete. Jde o zbrusu nový nakladač, který si klade nemalé cíle. Nejenže chce být jedním z nejvýkonnějších nakladačů ve svém oboru, ale také chce pomoci se snižováním emisí. A zdá se, že se mu to poměrně dobře daří.

První řada těchto nakladačů spatřila světlo světa už v roce 2017. Už tehdy přitom bylo jasné, že jde o něco velice zajímavého. Letos navíc na trh konečně dorazila nová vylepšená řada s označením G, která nabízí spoustu novinek. Mezi ně patří například vylepšený motor, který nabízí efektivní spalování paliva. Díky tomu jeho majitel ušetří na klasických spotřebních materiálech a ušetří tím také přírodu a životní prostředí.

Nižší emise

Příjemnou novinkou je i fakt, že se tento nakladač snaží být ještě šetrnější k životnímu prostředí. Kromě toho tento kolový nakladač nabízí mnohem pohodlnější kokpit pro řidiče, v němž se bude stroj ovládat opravdu pohodlně. Uvnitř najdete vylepšenou sedačku a naprosto bezpečnou kabinu, která nabízí dokonalý výhled na celé pracoviště.

Ovládání stroje je navíc výrazně zjednodušené, a to při zachování veškerých zásadních funkcí. Noví řidiči tedy budou moci ihned naskočit do kokpitu a během několika málo jízd si na tyto vlastnosti zvyknout. Některá tlačítka jsou navíc plně programovatelná. To znamená, že nabízí široké spektrum možností i na poli přizpůsobení.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button