Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Na co si dát pozor při nákupu hutnící techniky?

Hutnící technika přijde vhod nejen ve stavební firmě. V tomto článku vám tedy ukážeme, která se bude hodit právě vám. 

Půjčovna vibrační desky nabízí celou řadu zajímavých produktů, ze kterých si můžete vybrat. Pokud to ale máte do půjčovny daleko, nebo si chcete koupit svůj stroj, pak jsme pro vás připravili tento článek. V něm vám poradíme, na co si dát pozor při výběru hutnící techniky.

Jak vybrat vibrační desku?

Vibrační deska půjčovna má zpravidla v nabídce dva typy vibračních desek. A na tyto dva typy narazíte i v obchodech. Jednosměrné vibrační desky umožňují hutnění pouze při pojezdu směrem dopředu, reverzní umožňují to samé, ale můžete s nimi i couvat. Hlavní rozdíl je ale ve výkonu. Jednosměrné vibrační desky jsou zpravidla lehčí, mají tedy i nižší hutnící sílu a amplitudu vibrace.

Jestliže tedy budete vybírat vibrační desku, rozhodujte se vždy podle aktuální potřeby. Ne vždy totiž budete potřebovat úplně nejkvalitnější a nejvýkonnější stroj. Při hutnění podkladu pro zámkovou dlažbu si vystačíte s jednosměrnou vibrační deskou, u náročnějších aktivit ale počítejte s tím, že budete potřebovat něco výkonnějšího. Reverzní vibrační desky přitom nabízí i větší pohodlí, protože při práci nebudete muset myslet pouze na to, jestli zrovna jedete dopředu. Ušetříte si tak spoustu práce, času a nervů.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button