Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Náhradní díly pro nové i starší typy vozidel Tatra

Máte-li firmu, v níž se nacházejí stavební nebo speciální stroje značky Tatra nebo Liaz, pak byste měli vědět, kde na tyto vozy seženete náhradní díly.

Originální díly se vyplatí

Vozy Tatra a Liaz mají dlouhou historii hned z několika důvodů. Jsou spolehlivé, výkonné a vynikají dlouhou životností. Pokud to tak ale má zůstat, je nutné, abyste svému vozovému parku dopřáli pravidelnou údržbu. Někdy se však vozy přeci jen porouchají a je zapotřebí vyměnit některé součástky. Neoriginální díly ale mají několik nevýhod. Ačkoliv bývají levnější než originály, vydrží mnohem méně, rychleji se totiž opotřebí. Navíc mnohdy nemají takové vlastnosti jako díly originální.

Agregáty, motorové díly i opravy motorů

Proto raději vsaďte na originální díly a nešetřete na něčem, co vám v následujících měsících a letech může ušetřit nemálo peněz. Pokud se tedy budete shánět po originálních dílech, doporučujeme poohlédnout se u společnosti ATH. Dodá vám:

  • kompletní sortiment náhradních dílů pro všechny typy vozidel Tatra a Liaz
  • náhradní díly pro starší typy vozidel těchto značek
  • repasované díly Tatra a Liaz
  • agregáty po generální opravě
  • motorové díly pro vozy české i zahraniční výroby
  • motory Perkins
  • posilovače spojky

A to rozhodně není všechno. ATH se taktéž specializuje na běžné, střední a generální opravy motorů Tatra a Liaz a též nabízí nové skládací korby. Můžete se podívat na její oficiální stránky a pokud něco nenajdete, neváhejte do firmy napsat nebo zavolat.

Výprodej

Společnost ATH funguje od roku 1993 a zabývá se prodejem originálních dílů a agregátů pro vozidla Tatra a Liaz. Zároveň na jejích stránkách najdete sekci `Výprodej`, v níž se nacházejí náhradní díly s výraznou slevou, například pojistný kroužek, pístní kroužek, zadní brzdové obložení, vymezovací podložka nebo vedení pružiny. Ve výprodeji je toho však mnohem víc.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button