Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IT

Norton 360 patří v roce 2020 k top antivirům

Na počátku letošního roku tvrdili vývojáři, že Norton 360 bude patřit k top antivirům, lépe řečeno sadám bezpečnostních nástrojů pro PC. Již dnes můžeme s jistotou říct, že tomu tak opravdu je a lze ho oprávněně řadit k tomu nejlepšímu v roce 2020. 

Skvělé řešení pro Windows 10

Norton 360 je antivirovým programem, který je založen na umělé inteligenci, tedy se dokáže učit a rychle reagovat na nejrůznější typy hrozeb. Dalo by se říct, že je jakousi zlatou střední cestou, hodí se jak pro profesionály, tak také pro domácí uživatele počítače a vždy nabídne skutečně vysoký stupeň ochrany, zvláště pokud hovoříme o možnostech napadení internetovými viry. 

Primárně je určen pro operační systém Windows 10, z nějž činí vysoce bezpečné pracovní prostředí. Letos se na trhu objevilo hned několik žhavých kandidátů na pozici nejlepších antivirů a Norton 360 se velmi záhy zařadil mezi ty nejvíce prodávané a nejlépe hodnocené uživateli. Tak například detekování hrozeb se blíží stoprocentní úspěšnosti, zejména díky vylepšené funkci SONAR, která zvládne odhalit malware a rozličná kybernetická nebezpečí efektivně a včas.

Co dostanete se sadou Norton 360?

Jak jsme si již naznačili, Norton 360 je sadou antivirových nástrojů, kdy sestává s následujících prvků:

  • Klasický antivir: maximální ochrana proti různým typům malware, spyware a virů
  • Firewall: zabezpečení práce na internetu a skenování síťových kybernetických hrozeb
  • Cloud: díky Norton 360 je možné zálohovat 75 GB dat na vysoké úrovni bezpečnosti
  • Rodičovská kontrola: jako rodiče si můžete nastavit bezpečné surfování vašich dětí
  • VPN: zabezpečení vysokorychlostního připojení a bezpečné používání všech serverů

Zabezpečení prohlížeče

Co by to bylo za antivirový program, kdyby se nedokázal postarat také o bezpečné používání vašeho prohlížeče. Norton 360 umí blokovat pishing odkazy i případné nezabezpečené či neprověřené stránky. 

Snadná ovladatelnost a nastavitelnost

Tento software je opravdu pro široké spektrum uživatelů, což prokazuje i jeho snadná ovladatelnost či intuitivní nastavení. Zvládne to opravdu každý, kdo je jen trochu gramotný ve světě počítačů. Na rozdíl od mnoha jiných antivirů, Norton 360 prokazatelně nezpomaluje procesor, snad jen ve výjimečných případech, a to opravdu minimálně. To znamená, že i tehdy, když budete zrovna skenovat hrozby, můžete na průměrně výkonném počítači surfovat na internetu, nebo třeba sledovat videa. 

Cena nenaštve

Ať už si zvolíte jakýkoliv balíček antivirových nástrojů Norton 360, nezaplatíte zbytečně moc. A pokud by se vám snad zdálo, že zvolený antivir není za tu cenu dostačující, do 60 dnů po vyzkoušení ho můžete vrátit. Pokud srovnáme tento balík s dalšími adekvátními konkurenty, dojdeme k závěru, že je převyšuje především v přívětivém uživatelském nastavení, ale i ve funkčnosti kybernetiky. Určitě výborná volba nejen pro rok 2020.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button