Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Obliba chytrých hodinek stále roste. Proč je tomu tak?

Pokud i vy milujete moderní technologické vychytávky, pak jste jistě již dávno zaznamenali boom chytrých hodinek. Ony vlastně nejsou až takovou novinkou, nicméně stále se vyvíjí, takže výrobci zákazníky dokážou pokaždé překvapit. A je tomu tak i letošní rok, kdy především před vánocemi chystají společnosti, vyrábějící chytré hodinky, nejednu novinku. Možná i vás láká pořízení smartwatches, tak se trochu obohaťte o zásadní informace o jejich funkcích a přínosech.

Funkčnost budoucnosti

Pokud si prohlédnete chytré hodinky pěkně zblízka, uvidíte, že jsou nejen elegantní a stylové, ale především nabízí zajímavé funkce. Klasické hodinky většinou ukazují pouze čas, datum a pár dalších informací, to smartwatches toho nabízejí mnohem více. 

Tak především, dají se propojit s mobilním telefonem, což dnes ocení nejen mladí lidé. Díky tomu se můžete snadno připojit k internetu, číst si SMS, nebo si rovnou zavolat. Velmi často je součástí chytrých hodinek také navigace. Budou vám tedy sloužit jako běžné hodinky, jako telefon a malý počítač, a to není zdaleka všechno. Lze je využívat i jako přehrávač hudby. Z chytrých hodinek lze také ovládat bezdrátová sluchátka přes hlavu.

Chytré hodinky pro sportovce

Smartwatches si můžeme rozdělit na dvě hlavní kategorie, na sportovní a klasické. Sportovní modely se hodí například na běhání nebo do posilovny, kde si s jejich pomocí můžete kontrolovat různé tělesné funkce a provádět některá důležitá měření. Zkrátka, sportování s chytrými hodinkami vás bude více bavit a motivovat k ještě lepším výkonům. A pokud by to stále bylo málo, můžete u sportu využít také bezdrátová sluchátka jbl.

Jaké značky preferovat?

Chcete-li kvalitu, pak si pořiďte chytré hodinky od některého z prověřených výrobců. Průkopníkem chytrých hodinek a tvůrcem jejich mnohých inovací je společnost Apple, využívající systém iOS, dále pak třeba Garmin. Ceny smartwatches od těchto společností se pohybují v rozmezí od asi 3 tisíc, až po více než 10 tisíc. 

Další výrobci, jejichž produkty nezklamou:

  • Samsung
  • Huawei
  • Xiaomi
  • Fitbit

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button