Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Sport

Olomoucká fotbalová škola: unikátní projekt pro mladé fotbalisty nejen z Hané

V letošním roce, i přes nepříjemnosti a omezení spojené s koronavirem, proběhl jubilejní desátý ročník Olomoucké fotbalové školy. Projekt je zaměřený na mladé fotbalisty, kteří si mohou vyzkoušet, jaké to je, být veden profesionálním trenérem. Kromě spousty fotbalu však akce, probíhající po celý týden v Červenci, zahrnuje také další zábavné a sportovní aktivity. To vše samozřejmě pod hlavičkou prvoligového fotbalového klubu SK Sigma Olomouc

Olomoucká fotbalová škola je dnes odborníky považována za velmi zajímavý projekt, který nemá konkurenci nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Jeho účelem je seznámit mladé fotbalisty s prostředím vrcholového sportu, přičichnout si ke kvalitnímu pažitu a špičkovému Androvu Stadionu a v neposlední řadě získat některé návyky, které činí z nováčků profesionální sportovce. Již od roku 2011 mohou rodiče přihlásit mladé fotbalisty na tuto letní zábavu, která je cenově srovnatelná s běžnými letními tábory, školou v přírodě a podobnými akcemi. Necelých 8 tisíc není za tento zážitek rozhodně mnoho, zvláště, když je nabitý prožitky, na které vaše děti jen tak nezapomenou. 

Maximální počet dětí, které se mohou Olomoucké fotbalové školy účastnit, je v současnosti 110 a věřte, že zájemců je vždy mnohem více. A nemusíte být zdaleka jen z Olomouce nebo z Hané, spíše je důležité, abyste si turnus zarezervovali včas. 

Tréninky a doprovodné aktivity

Určitě vás zajímá, jak to celé probíhá, co je náplní Olomoucké fotbalové školy. Základem jsou již zmiňované tréninky, vedené profesionálními trenéry mládeže, plus doprovodný program doslova nabitý podnětnými zážitky spojenými se sportem, ale i s učením se něčeho nového. Za zmínku stojí například lekce cizích jazyků, setkání s profesionálními fotbalisty, nebo sledování 3D filmů. Aktivní vyžití spočívá v návštěvách bowlingu či aquaparku Olomouc a je toho ještě mnohem více. 

Regenerace a skvělé zázemí

Aby byli vaši malí sportovci v pohodě, a hlavně jim nehrozilo zranění nebo nemoc, po každém náročném fotbalovém tréninku přichází na řadu regenerace. To, co mají profesionálové nejradši, tedy masáže, vířivku a příjemný relax, budou moci ochutnat i mladí fotbaloví adepti. 

Samozřejmě je zajištěno i luxusní ubytování v olomouckém čtyřhvězdičkovém hotelu a k tomu nesmí chybět kvalitní, vydatná a při tom zdravá celodenní strava sestavená odborníkem. 

Něco na památku

Všichni účastníci Olomoucké fotbalové školy dostanou po uplynutí sportovního týdne zajímavé dárečky a upomínkové předměty. Z nich je pak jednoznačně nejvíce oblíbený dres upomínající na tuto akci, potištěný na míru společností Adidas. 

Jestli máte doma dítko, milující fotbal, a zvláště pak ten olomoucký, stačí zavítat na oficiální stránky SK Sigma Olomouc, kde již se dozvíte veškeré podrobnosti a získáte kontakty potřebné pro zamluvení účasti na tomto ojedinělém projektu.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button