Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Originální tipy na pánskou rozlučku se svobodou

Svatba bývá (většinou) jen jednou za život. Má být oddělením svobodného života od života „v chomoutu”, kdy se člověk rozhodne své zbylé dny strávit po boku s někým, kdo ho doplňuje a má rád. Je pochopitelné, že se tento „přechod” řádně oslavuje. Pánové i dámy chtějí zažít nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, na kterou budou doživotně vzpomínat (pokud si na ni vůbec vzpomenout pod tíhou množství vypitého alkoholu). Pojďme si prozradit konkrétní tipy na tu pánskou rozlučku.

Je libo úniková hra?

Jelikož pánové už pravděpodobně z chomoutu neuniknou poté, co vyřknou své životní „ano”, proč neuniknout alespoň z místnosti ve stanoveném časovém limitu? Únikové hry v Praze jsou nejlepším způsobem, jak strávit poslední dny „na svobodě”.

Únikové hry se staly hitem posledních let, čemuž se nelze divit. Kdo by netoužil po takové porci adrenalinu a napětí, jakou právě únikové hry slibují?

„Jen na jedno”

Pokud patříte mezi konzervativnější ženichy, možná netoužíte po velkolepé oslavě toho, že končíte svůj svobodný život. Raději byste vyrazili s bandou přátel třeba do oblíbeného podniku. A ostatně proč ne! I taková rozlučka se svobodou může být, jen tedy není moc originální.

I když, vezmeme-li v potaz, že věta „jdu na jedno” nikdy není pravdivá, může se z toho leccos vyvinout. Návštěva striptýzového baru bude pravděpodobně další (neplánovaná) zastávka, případně pivo na picím kole jezdící po městě – jó, to už originální je!

Až za hranice!

Loučení se svobodou je velkolepá událost, proto proč nejít po vzoru amerického filmového hitu „Pařba ve Vegas”? Nemusíte se zde brát s partnerkou, ale udělat rozlučku se svobodou v americkém městě hříchu – to stojí za zvážení, nemyslíte?

Podobná místa, jako je Las Vegas, byste jinde na planetě hledali jenom stěží. A kdy jindy se sem podívat než v době, kdy plánujete nezapomenutelnou oslavu? Navíc kdo ví, jestli byste odtud nepřijeli jako milionáři. Ve Vegas se může stát naprosto cokoliv.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button