Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Osobitá galerie umění, ze které si rovnou můžete odnést i krásnou památku

Kde jinde bychom mohli očekávat moderní přístup k vernisáži a prodeji umění, než právě na výstavě moderního umění? Rozhodně se jedná o jedno z těch nejlepších míst, kde by se měl pokrok v technologii snoubit společně s uměním. A pro moderní umění je přímo v Praze jedna adresa, která rozhodně stojí za to. Tou adresou je všeobecně známá Galerie u Betlémské kaple.

Jedná se o galerii, která se specializuje na moderní umění. Mimo toho se ale nemusíte podívat jenom na krásnou výstavu hezkého umění, ale dokonce si budete moci užít i možnost zakoupení některých kousků k vám do sbírky!

Základem je stále krásná galerie obrazů

Pochopitelně je stále základem celé Betlémské kaple hlavně galerie jako taková. Ta vás dokáže okouzlit už jenom samotným prostředím, které je pro moderní umění koncipované naprosto dokonale. Nečekejte tady přísné parametry moderních staveb s neuvěřitelně přesným statickým osvětlením a perfektním moderním designem. 

Zcela obráceně je galerie obrazů zasazená kompletně v nadčasovém, ale velice tradičním prostředí. Díky tomu tak mohou moderní obrazy vyniknout ještě mnohem více, nežli by se jim to mohlo podařit v moderním prostředí, které by jim takříkajíc ubíralo místo na slunci.

Možnost odkoupit exponáty

Jednou z nejlepších věcí na této galerii je ale fakt, že se jedná o kompletně prodejní záležitost. Ne všechna díla jsou pochopitelně na prodej, ale většina z nich má opravdu svoji danou cenu a vy si je tak můžete z muzea jednoduše odnést. Podobný prodej moderního umění je velice neobvyklý, protože většinou vidí sběratelé díla jedině na aukcích. Tady je ale změnou to, že se můžete na svoje budoucí dílo koukat hodiny a hodiny, přičemž vás nikdo nebude rušit.

Možnost zakoupení také online

Jsme v moderním a pokrokovém světě, takže se není čemu divit, že i taková tradiční věc jako je výtvarné umění přechází do virtuálního prostředí. Díky lepší přístupnosti a možnosti zúčastnit se jsou ale online aukce obrazů velice oblíbenou záležitostí. Dražící osoby především ocení to, že nemusí být nutně přímo na místě a díky tomu tak není problém rozšiřovat sbírku i při rodinných nebo pracovních cestách.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button