Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Parkujte na pražském letišti v Ruzyni bez starostí. Jak na to?

Plánujete cestu do zahraničí? V takovém případě pravděpodobně budete využívat služby ruzyňského letiště. Cesta letadlem ale bývá obvykle až to poslední, co nás čeká. Mnohdy je daleko komplikovanější vše před tím. Patří sem bezesporu i samotná cesta na letiště, kde se musíte dopravit včas. S ohledem na obvyklou dopravní situaci se řada lidí spolehne na taxi nebo MHD. Určitě se ale shodneme v tom, že nic se nevyrovná cestování v pohodlí našeho vlastního vozu. Kde ale potom zaparkujete? A bude vaše auto v bezpečí po dobu vaší nepřítomnosti? Odpovědi na tyto otázky má služba Smile Parking.

Parkování bez nervů

Představte si službu, která vám umožní zaparkovat přímo na letišti, přičemž o své auto se už nebudete muset dále starat. Nebudete muset hledat parkovací místo a nemusí vás trápit bezpečnost vašeho vozu. Na webu služby Smile Parking se dozvíte, jak parkovat na letišti v Praze bez starostí. Základem je rezervovat si požadovaný termín na webu služby, přičemž vy sami jednoduše přijedete na letiště a vůz si převezme řidič Smileparkingu. Cesta vašeho vozu je následně takováto:

  • Bude bezpečně odvezen z letiště
  • Bude zaparkován na zabezpečeném parkovišti

Jakmile si rezervujete místo pro parkování, tak dostanete také potvrzení o rezervaci a instrukce, kterými se máte řídit. Jak jsme již ale řekli, vše funguje velmi jednoduše. Vaše vozidlo bude po celou dobu vaší zahraniční cesty zaparkováno na parkovišti, které je zabezpečeno jak elektronicky, tak fyzickými zábranami a zároveň je nepřetržitě hlídáno ostrahou. Vašemu vozu se tak nemá co stát.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Doplňkové služby

Svůj komfort můžete ještě zvýšit využitím služby Valet Parking, kterou máte zdarma. Vaše vozidlo vám potom bude při vašem příletu opět přistaveno na letiště a vy pro něj nikam nebudete muset chodit. Jsou tady i příplatkové služby, související zejména s čištěním interiéru vozu nebo mytím vozidla, které si můžete přiobjednat.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button