Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Přejděte na elektromobilitu

Přecházíte ve své firmě na elektromobilu a vybíráte vhodné nabíjecí stanice? Existuje několik kritérií, podle kterých můžete tu nejlepší nabíjecí stanici vybrat.

Nabíjecí stanice pro firmy

V první řadě je důležité vybírat podle výkonu. Dále byste se měli zvolit nabíjecí stanice pro elektromobily se systémem RFID. Tím umožníte svým zaměstnancům a klientům se ke stanici připojit a ihned začít nabíjet. Když se chystáte pořídit si více stanic, měly by mezi sebou umět komunikovat. Nabíjecí stanice vybírejte též podle typu konektoru a typu kabelu. Vybírat lze mezi stanicemi s integrovaným kabelem nebo pouze se zásuvkou. Pro mnohé je lepší stanice s integrovaným kabelem, neboť je pohodlnější a nemusíte mít vlastní nabíjecí kabel a neustále ho s sebou vozit.

Výhody nabíjecích stanic Inch Pro

Kromě toho si musíte k nabíjecí stanici či stanicím zvolit vhodný software, který například umožňuje vyúčtovávat náklady zaměstnanců za nabíjení nebo třeba monitoring nabíjení. Vše, co potřebujete o nabíjecích stanicích vědět, se dozvíte ve společnost Smart4smart, která mimo jiné nabízí stanice Inch Pro. Ty mají mnoho výhod:

  • odolné hliníkové tělo
  • skýtají možnost chytrého nabíjení
  • podpora propojování více stanic
  • chytrá správa uživatelů
  • robustní uživatelské rozhraní
  • podpora OCPP
  • zabezpečení

Příslušenství

Kromě toho společnost Smart4smart nabízí i veškeré příslušenství k dobíjecím stanicím, například instalační stojan, instalační kotvu, identifikační kartu či parametrizaci stanice. Smart4smart funguje již od roku 2014 a je průkopníkem elektromobility v Česku. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro elektromobilitu ve vaší firmě, dál už hledat nemusíte. Zavolejte nebo napište do firmy a zeptejte se na všechno, co potřebujete vědět, než si vhodnou nabíjecí stanici vyberete.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button