Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Pro optickou kontrolu kvality využijte robotizace práce

Kontrola kvality hraje ve firmách bezpochyby jednu z nejdůležitějších rolí. Pokud hledáte spolehlivé řešení, které zajistí kontrolu výrobků v nejvyšší kvalitě, pak vsaďte na robotická ramena. V této věci se můžete obrátit na společnost Kinali, která vám poskytne řešení kontroly kvality výrobků přímo na míru. A jaké možnosti kontrola výrobků pomocí kolaborativní robotiky nabízí? 

Kontrola rozměrů, povrchu i barev

Robotizace výroby pomocí kolaborativního robota si dokáže snadno poradit s kontrolou rozměrů, povrchu i barev výrobků. Automatická kontrola rozměrů dokáže opticky měřit výrobky různých tvarů, ať jde o rozměrné díly či drobné součástky. Robotizace práce také najde sebemenší odchylky v kvalitě povrchu velkého množství materiálů, ať jde o škrábance, propady apod. Kolaborativní robot si poradí i s odhalením sebemenších odchylek barev výrobků. Měřicí přístroje pracují bezdotykově a značně urychlí a zefektivní kontrolu vašich výrobků. Navíc pracují neustále, nepotřebují žádnou dovolenou. 

Co vám robotizace přinese? 

Mezi hlavní přínos robotizace kontroly kvality pomocí robotických ramen patří zejména finanční úspora. Robotická automatizace totiž zajistí vyšší efektivitu kontroly a tím sníží reklamace vašich výrobků na úplné minimum. Díky robotizaci si tak zvýšíte zákaznickou reputaci, jelikož vaše výrobky budou vždy ve 100% kvalitě a jeden jako druhý. Oproti zdlouhavým ručním kontrolám bude kontrola kvality pomocí robotizace výroby mnohem rychlejší, takže za stejný čas bude zkontrolováno více výrobků. Není třeba nikterak dodávat, že je kontrola daleko efektivnější, jelikož je oproštěna od chybovosti způsobené lidskými faktory. Kolaborativní robot vám pomůže i ve sjednocení metriky vyhodnocování dat. 

Obraťte se na specialisty

V oblasti průmyslové automatizace kontroly kvality je jedničkou společnost Kinalisoft, která zajišťuje kompletní služby. Pro své systémy využívá vlastní výpočetní techniky s integrovanými průmyslovými kamerami, jež vám poskytnou přesné statistiky a výsledky vašich kontrol. Společnost Kinalisoft dokáže realizovat jakékoliv projekty, a to na míru vaší firmě a vašim potřebám. Robotická ramena od společnosti Kinalisoft mohou zavítat i do vaší firmy.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button