Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Rozvaděčová skříň není jen jedna

Seznamte se blíže se světem rozvaděčových skříní. Existuje nespočet typů, které se od sebe liší použitým materiálem a například také různými montážními možnostmi.

Rozhoduje materiál i způsob instalace

Rozvaděčové skříně rozhodně nemají jen jedno využití. Také nejsou zhotoveny jen z jednoho materiálu. Na českém trhu najdete skříně leštěné či lakované, vyrobené z ocelového plechu či plastu, případně také z nerezové oceli. Skříně z nerezu se výborně hodí například do potravinářského nebo farmaceutického průmyslu.

Moderní vybavení

Dále se rozvaděčové skříně dělí podle umístění. Seženete nástěnné nebo zapuštěné skříně, stojanové na podstavci nebo bez něj. Kromě toho si je můžete nechat vybavit klimatizací či například osvětlením. Zakoupit si tak lze plně vybavené skříně anebo zcela prázdné, ještě neosazené a osadit si je až ve chvíli, kdy budete přesně vědět, co v nich chcete a potřebujete mít.

Pro průmyslové, komerční i bytové využití

Rozvaděč též vybíráme dle využití. Jiné budou skříně pro průmyslové využití, jiné zase pro komerční a bytové využití. Na výběr máte z mnoha variant, proto se vyplatí poradit se s odborníkem. Tím je například společnost Schmachtl, která působí jako výhradní zástupce světových výrobců v oblasti elektroniky, elektrotechniky a strojírenství na českém trhu.

Její portfolio je sice široké, ale veškeré činnosti na sebe přirozeně navazují:

  • strojírenství (čerpadla, kompresory, kapalinové filtry atd.)
  • senzorika, automatizace (světelné závory, snímače polohy, programovatelné řídící jednotky atd.)
  • pohony a energetické zdroje (elektromotory, frekvenční měniče, servopohony)
  • rozváděčová technika (svorky, průmyslové konektory, rozváděčové kabelové kanály, vývodky a průchody…)
  • elektroinstalace (průmyslové vidlice a zásuvky, kanálové instalační systémy, upevňovací a úložné systémy…)
  • komponenty pro stroje a zařízení (závěsné a křížové ovladače, pohyblivé přívody energie, kroužkové sběrače aj.)

Nenašli jste ve výčtu, co jste hledali? Navštivte oficiální stránky společnosti Schmachtl nebo její e-shop. Případně rovnou do firmy zavolejte a poptejte se po tom, co do své firmy potřebujete právě vy.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button