Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Vyberte si mezi top českými TV operátory pro rok 2021

Zorientovat se v nabídkách televizních operátorů rozhodně není snadné. Někteří nabízí lepší ceny, ale zase méně atraktivních programů, jiní se zase jeví, že jsou za hubičku, na druhou stranu jejich programová nabídka vás nemusí uspokojit. V tomto článku bychom vás rádi seznámili s novinkami a také cenovými tarify nejoblíbenějších TV operátorů v roce 2021

FreeSat

Freesat od Skylinku již nebude nabízet některé atraktivní programy od Discovery, vzhledem k tomu, že vypršela smluvní spolupráce. Tento operátor bude tedy ochuzen o stanice, jako Discovery Channel, Animal Planet HD, Travel Channel nebo Eurosport 1 a 2 v HD. V nové substituční nabídce najdete programy, jako například Travelxp HD, Stingray, Love Nature HD, AMC a MTG a nadále také sportovní kanály Nova Sport či Arena Sport 1, samozřejmě v HD. Mimo to nebudou chybět programy z maďarské produkce. 

Ceny

  • Medium HD- 249 Kč měsíčně
  • Plus HD- 299 Kč po dobu prvních 6 měsíců, dále pak 349 Kč
  • Tento operátor dále nabízí možnost rozšířit nabídku kanálů o HBO a Filmbox

O2 TV

nabídce O2 TV pro Českou republiku naleznete programy od Discovery, AMC i Viasat, na druhou stranu už nebude vysílat AXN, Arena Sport. Namísto zmiňovaných sportovních kanálů budou zařazeny programy O2 Sport, O2 Fotbal a O2 Tenis, společně s Nova Sporty, Eurosporty a Sport 1 a 2, takže milovníci sportovních přenosů si přijdou na své možná ještě více než v roce minulém. Všechny jmenované stanice si můžete vychutnat v HD rozlišení. 

Ceny

  • Základní Bronzový tarif- 101 Kč, s podmínkou vstupu do bonus programu O2 Spolu
  • Tarify, tedy od Bronzového, přes Stříbrný, až po Zlatý, se pohybují od 299 až po 749 Korun
  • Lze získat speciální Modrý tarif, který máte zdarma, pokud si necháte zřídit určitou formu připojení
  • Také můžete využít rozšiřující balíčky Kino a Svět

Skylink

Co se týče tarifů Skylinku, moc se toho v novém roce nezmění, stále tedy platí, že jich bud 5 placených přímou formou, k tomu pokračuje Digital, který bude podmiňován servisními poplatky. Skylink i nadále nabídne 6 doplňujících balíčků programů, a co se týká plateb za tyto služby, pak začínají na 259 Kč a mohou se vyšplhat až na 1100 korun za kompletní balík.

Nemůžeme ovšem nezmínit, že tento operátor doplnil svou nabídku programů o HBO2 a HBO3 v HD, dále pak například Film+ a Cinemax, či o Viasat History, Viasat Nature nebo sportovní kanály Arena Sport 1. 

T-Mobile TV

Mimo neodmyslitelných sportovních kanálů od Eurosportu, Sport 1 a 2, či Nova Sportu, si T-Mobile televize dokázala udržet exkluzivní kontrakt s BBC Earth v HD. V tomto roce si budete moci znovu vychutnat dokumenty od Discovery, Viasat a samozřejmě i National Gaographic. 

Vodafone TV

Vodafone TV bude pokračovat v distribuci na internetové bázi, kdy zřejmě nejatraktivnější jsou videa od Netflixu, navíc se můžete těšit na novinku v podobě Amazon Prime Video. Co se týká tarifů, i zde se vlastně nic nemění, takže můžete využít balíčky Klasik, Komfort či Komplet. Pokud budete využívat souběžné připojení od operátora Vodafone, pak platí, že tarif Klasik se rovná 150 Kč měsíčně, tarif Komfort 302 Kč a kompletní „balení“ vás přijde na 601 korun.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button