Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Které ochranné prvky lze jednoduše instalovat k víceméně každému typu plotu?

Plot může plnit celou řadu funkcí, mezi které se řadí velice důležitá ochranářská. Díky kvalitnímu plotu můžeme ochránit nás pozemek před vniknutím, ale také můžeme zvýšit soukromí na pozemku. Přitom můžeme zvolit z celé řady plotových technologií. 

V některých případech nám ale jde jenom o to zvýšit bezpečnost, aniž bychom kvůli tomu museli předělávat celý plot. A přesně k tomu nám mohou posloužit ochranné prvky se širokou škálou využití.

Ochrana před podhrabáním plotu

Pro rychlého a silného narušitele není problém podhrabat plot za krátkou dobu, pokud mu nic nebrání v cestě. Tomu ale mohou zabránit takzvané podhrabové desky. Ty na první pohled mohou připomínat obrubníky. Jsou ze stejného materiálu, ale standardně jsou mnohem užší, ale přitom delší a vyšší. Díky tomu je tak možné zakopáním a zabetonováním desek pod plot zcela znemožnit jeho podhrabání jinou metodou než kopáním několik metrů hluboké díry.

Zvyšte soukromí plotovými zástěnami

Jednou z mnoha možností, jak navýšit soukromí, jsou přímo plotové zástěny. Někdy bychom je mohli potkat také jako takzvané podhledové plachty. Jedná se víceméně o jednoduše připojitelné plachty, které podle konkrétního typu mohou mít i různou míru průhlednosti. Na základě toho tak plotové zástěny mohou zvýšit soukromí, aniž byste přitom museli nutně přestavovat plot jako takový. některé typy dokonce díky použití speciálních tkanin nabízejí větší průhlednost z jedné strany. Díky tomu tak vy můžete slušně vidět za hranice pozemku, zatím co obráceně to tak jednoduché není.

Bezpečný plot do úplného konce

Často se stává, že se na některých pozemcích najdou slabá místa kupříkladu kolem nemovitostí, kam nedosáhnul klasický plot jako takový. Z toho důvodu se tak může stávat, že by zde mohl narušitel bez potíží projít. K dotažení plotů k zídkám či nemovitostem přitom slouží nosníky plotových polí. Tyto nosníky jsou specifické tím, že se jedná o velice rychle a jednoduše instalovaná ramena, na která jde jednotlivé plotové technologie doplnit. Proto tak už nemusíte na plotu mít jediné slabé místo!

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button