Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Měřící přístroje pro malé i velké firmy

Pro kontrolu kvality ve výrobě, při příjmu zboží nebo ve vývoji nepochybně najdou uplatnění měřiče nejrůznějších veličin. Zkvalitňují i zefektivňují práci, šetří čas a zajišťují vám maximální míru bezpečí v prostředí, v němž se pohybujete.

Změřit můžete opravdu cokoliv

Moderní doba si žádá moderní techniku. Proto jsou tu měřiče veličin, které dokážou změřit naprosto cokoliv. Jejich nenahraditelným doplňkem jsou také softwary, přes které posíláte data do počítače a následně se tato data zpracovávají do přehledné a srozumitelné podoby, jako jsou grafy či tabulky.

A které typy měřičů seženete na českém, potažmo evropském trhu? Jde například i měřicí přístroje pro analýzu spalin, jež slouží k analýze spalin a servisu veškerých spalovacích systémů. Dále si lze pořídit manometry pro měření tlaku a to v nejrůznějších variantách. Přístroje pro měření teploty kapalin, struktury povrchů a vzduchu taktéž najdou své uplatnění. K úniku hořlavých a dalších typů plynů slouží detektory plynu. Dále lze měřit i průtok vody či vzduchu.

Sofistikovaný software

Aby ale veškeré přístroje fungovaly správně a získali jste díky nim maximum přesných dat, je zapotřebí pořídit si i software, díky němuž naměřené hodnoty lehce propojíte se systémy Windows, Android a iOS. Společnost Afriso mimo výše zmíněných měřičů životního prostředí, potřebného příslušenství a softwarů poskytuje svým klientům záruční i pozáruční servis zařízení, který se provádí na centrále společnosti nebo v kooperaci s některou z poboček.

Prvotřídní kvalita

Afriso je mezinárodně uznávanou značkou v této oblasti. Veškeré přístroje, které v jejím portfoliu najdete, jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy v německém městě Illmensee kousek od Bodamského jezera.

Máte-li vlastní firmu nebo společnost teprve zakládáte, možná se bez kvalitních měřících přístrojů neobejdete. V tom případě sáhněte po prověřených produktech a sofistikovaných softwarech, které skutečně šetří čas a práci.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button