Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Pořiďte si kompletní měřicí techniku

Sháníte měřicí přístroje? A co všechno se dá vůbec změřit? Seznámíme vás s nejčastěji využívanými měřicími přístroji, s nimiž se na českém trhu setkáte.

Co všechno se dá změřit?

Měřit můžete například emise. Tyto měřice slouží především pro analýzu spalin, a to na profesionální úrovni. Kromě toho si samozřejmě změříte i tlak. Digitální manometry slouží jak k měření tlaku, tak diferenčního tlaku i vakua plynných médií. Vybírat lze z nejrůznějších variant.

Změřit lze i teplotu kapalin, povrchů a vzduchu. Na českém trhu seženete i detektory úniku plynu, hořlavých plynů v plynových trubkách, plynoměrů, plynových hořáků a plynových nádrží. Anemometr je zase určen k měření průtoku vzduchu na výstupech a ve větracích kanálech a kontrolu vzduchu v deskových vývodech či například vířivých vývodech.

Bez softwaru to nepůjde

Měřicí přístroje se ovšem neobejdou bez příslušného softwaru, který vám umožní data z přístrojů importovat do počítače a převést do srozumitelných výstupů. Živé naměřené hodnoty se dají převést jak do zařízení se systémem Windows, tak i iOS nebo Android.

Nechte se zasvětit do tajů měřicích přístrojů

Je to na vás příliš mnoho informací? V tom případě se poraďte se zkušenými odborníky, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy. Kontaktovat můžete například společnost Afriso, která má ve svém portfoliu všechny výše zmíněné typy měřicích přístrojů a kromě toho vám k nim poskytne i odborné poradenství a plný záruční i pozáruční servis. Veškeré nabízené přístroje jsou vyráběny těmi nejmodernějšími technologiemi. Na jejich stránkách si pořídíte i zmíněný software a potřebné příslušenství, například filtry, ISO kalibrační certifikáty, ucpávky pro měření tlaku nebo sondy pro měření teploty a příslušenství pro měření tlaku.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button