Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Rozvaděče a rozvaděčové skříně pro malé i velké firmy

Elektrické rozvaděče vybíráme podle určení, umístění a také podle počtu modulů a s ohledem na materiál. Rozvaděč představuje skříň, do níž jsou zavedeny kabely či vodiče a také v sobě ukrývá elektrické přístroje pro jištění, ovládání a měření elektroinstalace.

Správný výběr rozvaděče

V praxi tak do skříně vedou kabely od čidel, snímačů a různých ovladačů. Také z něj vedou kabely k dalším rozvaděčům a zásuvkovým okruhům.

Vyberte si rozvaděč podle jeho funkce:

  • distribuční  kabelový – rozvaděč pro rozvodné sítě
  • přípojkový – slouží pro připojení k elektrické síti
  • elektroměrový – slouží k měření spotřeby elektrické energie
  • rozvodnice pro elektrické obvody

Dále vybírejte dle způsobu montáže:

  • v pilíři – rozvaděč se umístí do volného prostoru v plastovém či zděném pilíři
  • ve zdi – rozvaděč se nachází ve výklenku ve zdivu; kabely jsou ve stavebních konstrukcích
  • na stěně – rozvaděč se nachází na stěně a konstrukci, přičemž kabely se vedou po povrchu stěny v lištách nebo v elektroinstalačních žlabech
  • na stožáru – rozvaděč je na stožáru venkovního vedení; kabely jsou umístěny do ochranných trubek

Veškerá rozvaděčová technika na jednom místě

Jestliže do své firmy či průmyslové haly hledáte nový elektrický rozvaděč a rozvaděčové skříně, obraťte se na firmu Schmachtl, která má bohaté zkušenosti s výrobky v oblastech strojírenství, automatizace a fotovoltaiky a samozřejmě i v rozvaděčové technice. K zakoupeným výrobkům poskytuje poradenské služby, servis a nabízí i originální náhradní díly.

Na jejím e-shopu najdete výrobky od světových výrobců, pro něž je Schmachtl v Česku výhradním zástupcem. Firma své portfolio komponentů navíc neustále rozšiřuje, aby zákazníkům mohla nabídnout maximální rozsah všech dostupných výrobků na světovém trhu.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, obraťte se na odborníky z firmy Schmachtl.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button