Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Kde si nechat kvalitně opravit ALU kola?

Stalo se vám, že došlo k poškození ALU kola u vašeho auta? Chtěli byste, aby váš ALU disk vypadal zase jako nový? Společnost PneuMráček disponuje kvalitní technikou, ve své nabídce má všechny přední světové výrobce ALU disků. Navíc dlouholetá tradice firmy a nasbírané zkušenosti jsou zárukou kvalitních a profesionálních služeb.

Firma PneuMráček má CNC obráběcí centrum, které je určeno přímo na opravy čelních ploch leštěných i lakovaných ALU kol. Poškozená ALU kola jsou tak opravována technologií, která se používá i při jejich výrobě, špičková kvalita a odborné provedení opravy je tak zaručeno v nejvyšší míře. Oprava ALU kol je pak k nepoznání, vaše kola jsou jako nová.

Renovace ALU kol

Renovace poškozených ALU kol je vhodné svěřit odbornému servisu. Takovým servisem je společnost PneuMráček, která poškozené ALU disky opravuje na hydraulickém přístroji a kontrolu všech ALU kol provádí na nejmodernějším diagnostickém zařízení. V rámci oprav firma provádí rovnání kol, svařování, čištění a lakování. Firma provádí také leštění v leštícím automatu až do zrcadlového lesku.

Pneuservis Praha

Ať už bydlíte přímo v Praze, v okolí nebo jste z jiného města, vyplatí se obrátit na pneuservis Praha 8, kde se nachází společnost PneuMráček. Působí na českém trhu již od roku 1989, odborní pracovníci mají velmi dobré zkušenosti v oblasti renovace ALU kol. Provádí repase dvou a vícedílných ALU disků, a to včetně rozebrání a přetěsnění, leštění límců a čelních ploch, chemické odstranění laku, doporučí vám, jak na údržbu vyleštěných kol.

Svěřte se do rukou odborníků s mnohaletou tradicí a využijte kvalitních služeb pneuservisu PneuMráček v Praze 8.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button