Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Měření nejen environmentálních veličin

Měřicí technologie se hodí do každé firmy. Některé z nich se bez ní vůbec neobejdou. Které měřicí přístroje na českém trhu najdete a k jakému účelu slouží?

Přenosné nebo stacionární

Měřicí přístroje dělíme na mobilní, tedy přenosné a stacionární. První typ lze používat na cestách, kdekoliv v terénu, stacionární jsou určeny k měření veličin na konkrétním místě. Měřicí přístroje snadno připojíte k počítači a vytvoříte přehledná data.

Obvykle používají mechanické, elektronické nebo optické snímače k naměření zkušební hodnoty buď kontinuálně nebo proti cílové hodnotě. Fungují však jinak než klasické testery. Měřicí přístroje zobrazují hodnoty, které je zapotřebí zkontrolovat odborníkem. Ten je následně vyhodnotí.

Měřicí přístroje mohou měřit sílu, hluk, tlak nebo třeba teplotu či množství plynů. Dále měří i zvuk nebo míru znečištění či vlhkost.

Typy měřicích přístrojů

Společnost Afriso taktéž nabízí měřicí technologii prvotřídní kvality pro měření a analýzu spalin. Má za sebou mnohaletou historii a dnes patří mezi mezinárodně uznávanou značku nejen v oblasti environmentální měřicí techniky.

Na jejím e-shopu najdete nejrůznější měřicí přístroje, mezi nimi nechybí:

Vhodné příslušenství

Firma Afriso samozřejmě dodává i příslušenství k měřicí technice, například filtry pro analyzátor spalin a prachoměr, ISO kalibrační certifikáty, ucpávky pro měření tlaku, sondy pro měření teploty, modulární a nemodulární odběrové sondy a taktéž kvalitní a robustní kufry a pouzdra pro bezpečné přenášení měřicích přístrojů. Případně si lze pořídit i přenosný systém na úpravu plynu pro analyzátor spalin. Je vhodný pro profesionální nastavení a kontrolní měření všech malých systémů.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button