Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Technologie

Potřebujete zajistit audiovizuální techniku? Spolupracujte s profesionály

Když někdo navštíví divadlo, kino, koncert nebo přednášku, pravděpodobně se velmi těší na show, kterou uvidí. Ne každého napadne, kolik práce dalo vytvořit celé prostředí a přizpůsobit ho k tomu, abyste si odnesli ten nejlepší možný zážitek. Je to mnoho hodin práce expertů na osvětlovací techniku, akustiku a dalších lidí, kteří se na takovém projektu podílejí. Pokud je před vámi příprava prostor, ve kterých je zapotřebí vytvořit ty správné audiovizuální podmínky, je téměř nemyslitelné něco takového zvládnout svépomocí. Chcete-li mít jistotu, že vše bude dokonalé, obraťte se na přední české specialisty na AV techniku, akustiku i elektroakustiku, které najdete ve společnosti AVT Group a.s.

Řešení na míru pro každý typ prostoru

Možná si říkáte, že se mezi sebou musí lišit přednášková učebna ve škole, velká hudební hala, divadelní sál a nahrávací nebo filmové studio. Ke každému prostoru je potřeba přistupovat individuálně a přesně to specialisté z firmy dělají. Můžete se na ně obrátit s velkými i malými projekty. Nezáleží, jestli potřebujete vyladit konferenční místnost nebo připravit halu pro pompézní koncert, pracovníci firmy mají bohaté zkušenosti a realizují projekty všeho druhu.

Akustika je věda

Řešit ozvučení místnosti není nic jednoduchého. Ať už se bude konat na daném místě přednáška, divadelní vystoupení nebo koncert, je potřeba, aby si všichni zúčastnění odnesli stejný zvukový zážitek. Je nemyslitelné, aby docházelo k ozvěně, k šumu nebo aby byla místa, kde nebude nic slyšet.

Měření akustiky je jednou z klíčových služeb společnosti. Dochází k odrazu zvuku, prostory mohou být různě členité a být z různých povrchů. To vše je třeba vzít v potaz. Pro měření akustiky používají pracovníci speciální všesměrový reproduktor a měřící mikrofon. Taková měření se provádí ve všech typech prostor. Řeší i problematiku, jakou je akustika sálů. Na tu je potřeba myslet už při výstavbě, protože každý materiál pohlcuje zvuk jinak. Odborníci vždy dokážou navrhnout takové řešení, které bude adekvátní, od doporučení materiálu až po umístění reproduktorových soustav.

Když se řeší prostorová akustika, je zapotřebí vzít v úvahu měření doby dozvuku. Jde o klíčový údaj, který ukazuje, jak dlouho se v daném prostoru vlastně odráží slyšitelný zvuk. Pro ideální dobu dozvuku je zapotřebí přesné měření dozvuku a kvalitní materiál. Společnost má bohaté reference, které ukazují, kde všude už akustiku řešila.

Potřebujete ozvučení nebo přípravu pro videokonference?

Aby byla jakákoliv videokonference v co nejlepší kvalitě, vhodné jsou kvalitní videokonferenční systémy. To vše vám společnost zajistí. Realizuje také měření srozumitelnosti. Jen si představte stadion, kde je hlášení z rozhlasu a polovina lidí mu nerozumí. Ať už potřebujete prezentační studio, broadcast či cokoliv dalšího, neváhejte se na společnost obrátit. Dočkáte se příjemného lidského přístupu a od konzultace se můžete brzy dostat až k realizaci, se kterou zajisté budete spokojení. Zjistěte více na webu společnosti AVTG.cz.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button