Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Proč jsou lepší originální díly než alternativní?

Vlastníte stavební firmu a máte ve svém vozovém parku také vozy Tatra? A sháníte někoho, kdo disponuje náhradními díly pro tuto značku nebo kdo vám opraví motor? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, pak čtěte dále.

Předvídatelná rizika

Když se vám vozy Tatra porouchají, máte dvě možnosti. Buď si seženete originální díly a životnost vozu prodloužíte o několik dalších let, anebo použijete alternativní součástky a budete doufat, že vám prokážou stejnou službu jako ty originální. Koupí alternativy ovšem podstupujete riziko, že vozidlo ztratí své deklarované funkce a taktéž možná pozbyde některých svých jízdních vlastností.

Alternativní díly v neposlední řadě mohou ohrožovat i bezpečnost obsluhy, bývají i méně odolné a rychleji se opotřebovávají. Originální díly vždy splňují vysoká kritéria bezpečnosti, jsou zárukou funkčnosti a taktéž jsou naprosto stejné jako ty původní.

Generální opravy motorů

Společnost ATH Tatra vám poskytne kompletní sortiment originálních dílů nejen pro všechna vozidla Tatra, ale také Liaz. K tomu disponuje:

  • náhradními díly na starší typy vozidel Tatra
  • repasovanými díly Tatra a Liaz
  • agregáty po generální opravě
  • náhradními díly pro stavební stroje české a slovenské výroby

Pokud jde o agregáty, pak vám společnost ATH Tatra nabízí i repasované hlavy Tatra a Liaz, honování válců Tatra, broušení a vyvažování klikových hřídelí Tatra a Liaz či broušení setrvačníku a přítlačných talířů Tatra a Liaz.

Potřebujete-li opravit motor či rovnou několik motorů značek Tatra a Liaz, ATH Tatra poskytuje běžné, střední a generální opravy, a to buď výměnným způsobem či na prostoj. Záruční doba je poskytována na dvanáct měsíců anebo ujetí 25 000 km. Na firemních webových stránkách najdete i náhradní díly motorů Man, Perkins či Mercedes. Ve svém sortimentu má i posilovače spojky či vzduchojemy.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button