Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Klimatizace vozu může ohrožovat vaše zdraví, jak ji správně vyčistit?

Máte hezky čisté auto? Mnoho lidí považuje vůz jako svou vizitku a snaží se, aby vypadal za všech okolností reprezentativně. I když vůz uvnitř luxujete a otíráte povrchy, při pravidelném používání se zde i přesto hromadí velké množství patogenů v podobě plísní, virů a bakterií. Nečíhají jen na viditelných částech vozu, ale naopak se schovávají tam, kde se s hadrem nedostanete. nejvíce rizikovým místem je klimatizace, protože se zde hromadí kondenzát, který poskytuje ideální živnou půdu pro různé choroboplodné zárodky. Existuje ale řešení, kterým je čištění klimatizace.

Jak klimatizaci čistit?

Hromadění patogenů v klimatizaci se neprojevuje jen neviditelnou hrozbou, kterou vdechujete, ale také zápachem. Mnoho lidí si pověsí do auta stromeček, difuzér nebo nějaký jiný zdroj vůně, který bude zápach maskovat. Nejde ale o užitečná řešení, jediným spolehlivým řešením je obrátit se na firmu na ozonovecisteniklimatizace.cz, která vám provede profesionální čištění klimatizace.

Firma čistí vůz za pomoci ozonu. Jde o nejúčinnější způsob čištění klimatizace, který se mimo jiné používá i ve zdravotnictví a dalších oborech. Žádný patogen nedokáže ozonu odolat a bude zničen. Firma disponuje generátorem ozonu, který je vytvářen přímo ze vzduchu. Na rozdíl od jiných forem čištění po sobě nezanechá ozón žádné zbytky a váš vůz bude dokonale čistý, vydezinfikovaný a zcela bez zápachů. Budete si zde připadat jako v novém voze.

Jen pro srovnání, ozon je až 3000 krát účinnější než chlor a zničí patogeny, které by jiné druhy dezinfekcí ani zničit nedokázali. Pokud cestujete ve voze s rodinou, uvědomte si, že při každé jízdě vystavujete všechny členy rodiny dávce nebezpečných patogenů. Samotné čištění klimatizace není dlouhý a ani nijak drahý proces. Stačí vždy jednou za čas si zajet klimatizaci i vůz ozonem vyčistit a budete mít jistotu, že cestujete v nezávadném voze.

Na čištění se můžete objednat telefonicky nebo emailem. Cena se liší podle typu vozu, ale v průměru se pohybuje kolem 500 Kč a celý proces trvá jen něco přes hodinu času.

Objednejte se třeba ještě dnes a zajistěte si vůz, který bude bezpečný pro vás i pro spolucestující.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button