Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Proč zvolit autorizovaný servis pro nákladní vozy Tatra a Liaz?

Máte ve svém firemním vozovém parku i nákladní nebo speciální automobily? A servisujete je pravidelně? Nebo se aktuálně potýkáte s problémy, kvůli kterým je nemůžete využívat? Pokud jste si alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli ano, pak je na čase začít jednat.

Vaše vozy jsou v dobrých rukách

Hledáte někoho, kdo umí opravit motory Tatra nebo Liaz, případně motory Perkins? Či si chcete pořídit úplně nové? V tom případě zvolte specializovaného dealera, a nenechávejte své vozy v rukou neznačkových servisů, protože hrozí, že vám tam motory nenávratně poškodí.

Specializovaní prodejci nákladních vozidel Tatra a Liaz a originálních dílů vědí o těchto vozech naprosto všechno, co je k jejich opravě a bezproblémovému užívání nutné. Procházejí pravidelnými školeními a používají jen standardní a doporučované postupy uváděné samotným výrobcem těchto automobilů.

Kompletní sortiment náhradních dílů

A pokud už vozy opravit nejdou, pak je nahraďte novými vozy značky Tatra či Liaz, nejlépe opět od autorizovaného prodejce, u něhož budete mít jistotu koupě kvalitních vozů, u kterých nehrozí žádná `nečekaná` závada.

Jedním z autorizovaných prodejců vozidel Tatra a Liaz a originálních dílů a agregátů je společnost ATH se sídlem ve Strančicích. Poskytuje nejenom prvotřídní servis, ale také:

Pokud jde o agregáty, seženete u ATH repasované hlavy Tatra a Liaz nebo si můžete nechat nabrousit klikové hřídele či setrvačníky. Kromě toho poskytuje běžné, střední a generální opravy motorů. Veškeré nabízené služby a sortiment firmy najdete na jejích oficiálních stránkách.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button