Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Auto/moto

Dampr nepatří jenom na velké stavby, ale je dobrým pomocníkem i u menších projektů

Pod názvem dampr si většina lidí představí mohutný důlní stroj vezoucí stovky tun materiálu nebo třicetitunový kloubový dampr využívaný u velkých staveb. Nicméně dampry mohou být i malé. a přesto velice užitečné. Například při převozu materiálu stísněným prostorem.

To, co dampr zvládne nejlépe, je přeprava sypkého materiálu na malé i větší vzdálenosti, a to i v těžko přístupném terénu, se kterým mají obyčejné nakladače potíže. Jeho kloubová konstrukce umožňuje efektivní pohyb a výkonný motor se dokáže postarat o převoz těžkých nákladů. Půjčovna stavebních strojů v Praze má k dispozici kolové i pásové dampry, které nachází své uplatnění v ještě těžších terénech, a vy tak máte možnost si půjčit dampr podle vaší potřeby.

Výhody, kterými malé dampry předčí ty velké

Některé stavební projekty nejsou natolik velké, aby v nich našel uplatnění velký třicetitunový kloubový dampr, přesto se však může jednat o těžko přístupný, stísněný terén, kterým je potřeba přepravit velké množství sypkého materiálu, s čímž si obyčejný nakladač zkrátka neporadí. V takovém případě jsou naprosto ideální volbou malé dampry s otočnou korbou, která navíc díky funkci třístranného sklápění umožní výrazně zvýšit produktivitu.

Vlastnosti malých damprů

  • kolový nebo pásový podvozek, který si poradí i s těžko přístupným terénem
  • kloubová konstrukce umožňující vynikající manévrovací schopnosti i ve stísněných prostorách
  • nachází uplatnění u menších projektů, jako jsou stavby chodníků nebo parkovišť
  • jsou vybaveny otočnou korbou, kterou lze zasypávat výkopy i souběžně ve směru jízdy
  • třístranné sklápění korby umožňující zvýšení produktivity
  • objem korby 3,5 tuny

Půjčovna je dobrou příležitostí, jak si stroj vyzkoušet před jeho koupí

Pronájem stavebních strojů může být dobrou příležitostí, jak si daný stroj nejprve pořádně vyzkoušet a „osahat“ před jeho samotnou koupí. Půjčovna damprů v Praze má k dispozici více typů damprů a vy si tak můžete vyzkoušet klidně všechny, než se rozhodnete pro koupi vlastního. Získáte tak cenné zkušenosti a vyhnete se nepříjemné situaci, kdy byste sáhli vedle a koupili dampr, který by nesplňoval vám nevyhovoval.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button