Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Vybírat květiny podle typu ženy?

Ženy květiny milují. Rády je dávají, ale ještě radši je dostávají, my pánové ale kolikrát máme za to, že jde o zbytečnost. Vydrží jen pár dnů, občas nám ve váze překáží, a to do nich investujeme. Sami sebe se ptáme, zda příště nepotěšit kamarádku, přítelkyni, manželku, maminku, babičku, sestru či kolegyni jinak. Ale ruku na srdce, dokáže něco jiného ve tváři vykouzlit stejnou radost?

Květiny řeknou i víc než tisíc slov

Otřepaná fráze, kterou jsme slyšeli už mnohokrát, je v ní ale velká pravda. Květinami můžeme vyjádřit obdiv, lásku, vděk, úctu, omluvit se a mnoho dalšího, nemusíme k nim ani přikládat žádný dlouhý text. Květiny vše vyjádří za nás, stačí je správně vybrat. Ale jak?

Inspirujte se květomluvou

Každá květina, a mnohdy i její barva, má svůj význam. Když nevíte, jakou zvolit, můžete se sami sebe zeptat, co vlastně obdarované chcete říct, a podle toho vybrat květiny.

  • Růže symbolizují lásku.
  • Gerbery hovoří o upřímné lásce a romantice.
  • Chryzantémy vyjadřují upřímnost.
  • Lilie považujeme za symbol nevinnosti, čistoty, úcty a přátelství.
  • Tulipány vyjadřují dokonalou lásku.
  • Slunečnice jsou květiny plné radosti a energie.

Zdroj: Pixabay.com

Květiny vyberte podle typu ženy, které je chcete věnovat

Inspirací pro výběr květin vám může být i samotná žena, proto je dobré se řídit tím, co o ní víte. Je nenapravitelná romantička? Vidí svět růžově? Vsaďte na gerbery nebo růže. Je milovnicí přírody? Pak dejte přednost lučnímu kvítí. Nebo je naopak dobrodružné povahy a miluje dobrodružství a překvapení? Pak se nebojte i trochu exotičtější květiny.

Poradit může i floristka

Není povolanější osoby, která vám s výběrem květin poradí, než floristka nebo florista v květinářství. Vyptá se na váš vztah k dotyčné osobě, její osobnost i příležitost, ke které květinu vybíráte, a poradí vám, na co vsadit.

Víte, že můžete květiny nejen zakoupit a darovat osobně, ale i objednat online a poslat prostřednictvím kurýra? Službu nabízí například na https://www.kvetinyonline.cz/

Vybírat se dá i podle příležitosti

Další možností, jak vybrat tu pravou kytici, je orientovat se podle příležitosti. K svátku se hodí menší kytice než k narozeninám, na první rande zase postačí jedna růže nebo slunečnice.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button