Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Navštivte aukci současného umění Galerie u Betlémské kaple

Umění vdechne vašemu domovu atmosféru a dodá mu osobitý a originální charakter. Obraz může vyprávět příběh, vyvolávat emoce, či jím můžete vyjádřit svou osobnost a vkus. Pokud toužíte vlastnit některé z děl přímo od autorů současného umění, navštivte aukci obrazů Galerie u Betlémské kaple.

Již samotná návštěva aukce obrazů v galerii může být fascinujícím zážitkem, ať už jste milovník umění, sběratel nebo vás tam zavedla čirá zvědavost. V náručí příjemného prostředí máte možnost osobně prozkoumat a ocenit každý detail nabízených děl. Aukce umění mají svou specifickou atmosféru, jsou plná očekávání a napětí, a bývají pro každého z účastníků inspirativní zkušeností. Cenným přínosem je také možnost navázání nových kontaktů a možnost se setkat se samotnými autory dražených děl osobně.

Dovolte nám představit vám Galerii u Betlémské kaple

Tato renomovaná galerie má dlouholetou tradici v přímém prodeji moderního a současného umění soudobých autorů. Najdete ji v Praze na Betlémském náměstí naproti středověké Betlémské kapli, z čehož také pramení její název. Organizaci aukcí provádí od roku 2021 ve spolupráci s Galerií Artkunst, která má cenné zkušenosti s pořádáním aukcí již od roku 2008, a setkáte se na nich s velmi pestrou nabídkou děl, jako jsou obrazy, sochy, grafiky, fotografie a plastiky současného a moderního umění. Na své si tak přijde každý od zkušených sběratelů po nadšence, kteří kouzlo sbírání umění teprve objevují.

Současné umění přímo od autorů

Současné umění je odrazem rozmanitosti nových technik umělecké tvorby a mnohdy interpretuje současné společenské, politické a kulturní události. Výhodou akce současného umění je fakt, že se prakticky nesetkáte s falzy, jelikož nabízeným uměním jsou v drtivé většině díla přímo od autorů. Díla mladých autorů jsou zajímavou, finančně dostupnou investicí, což nevylučuje jejich kvalitu a potenciální možnost vzestupu hodnoty v případě, kdy se autor stane úspěšným a uznávaným. Nechte svou vášeň pro umění kvést a staňte se sběratelem na aukci umění v Galerii u Betlémské kaple.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button