Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zábava

Jak probíhá studium pedagogiky ve Frýdku-Místku?

Pedagogika Frýdek-Místek nabízí zajímavé studijní obory pod záštitou Collegium Humanum. Všechny obory jsou plně akreditované a vyučují je odborníci ve svém oboru. Pojďte s námi studovat obory, které mají smysl. Navštěvujte školu, která vás bude bavit a připraví vás na budoucí profesi v oboru pedagogiky.

Zajímavé obory s uplatněním

Studium pedagogiky Frýdek-Místek nabízí atraktivní obory s širokým uplatněním v předškolní, školní i mimoškolní pedagogice. Je jen na vás, zda se chcete věnovat vzdělávání dospělých či dětí. Na výkon profese vás připraví teoretická výuka pod vedením zkušených vyučujících. Nově nabité vědomosti máte možnost otestovat na školních praxích. Vyberte si z námi nabízených institucí nebo se domluvte přímo na místě, kde toužíte jednou pracovat.

Předškolní a školní pedagogika si žádá velkou zodpovědnost a otevřenou mysl. Setkáváte se s dětmi, které se začleňují do sociální společnosti, a vy jste jejich průvodcem. Naučíme vás předávat dětem to nejlepší, co ve vás je. Staňte se dětským hrdinou a připravte jim to nejlepší možné první setkání se školním systémem.

Absolventi oborů andragogiky jsou připraveni pracovat s dospělými. Vést je a smysluplně jim předávat informace. Vzdělávání dospělých vyžaduje komplexní přístup a široké spektrum znalostí. U dospělých si musíte zasloužit respekt a vydobýt si pozornost. To vše vás naučíme například v oboru Andragogika a management ve vzdělávání.

Bakalářské i navazující magisterské obory

Naši absolventi najdou uplatnění ihned po dokončení bakalářského stupně vzdělávání. Pokud vás studium zaujme a chcete si prohloubit znalosti nebo potřebujete magisterský titul k výkonu svého zaměstnání, máte možnost pokračovat ve studiu ve známém prostředí. Není problém k nám během studia přestoupit z jiné univerzity a nechat si uznat některé předměty.

Magisterské studium pedagogika Frýdek-Místek vám otevře další možnosti na trhu práce a zároveň získáte mnohem větší znalosti. Staňte se odborníkem ve svém oboru a buďte pro své žáky a studenty opravdovou oporou na jejich cestě za vzděláním či osobním rozvojem.

Přijímací řízení na studium pedagogiky Frýdek-Místek

Pokud máte zájem o obor pedagogiky Frýdek-Místek, vyplňte elektronickou přihlášku na internetových stránkách školy. Interaktivní formulář je srozumitelný, ale v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se můžete obrátit na naši podporu.

Přijímací řízení se otevírá v březnu. Pro úspěšné přijetí odevzdejte požadované dokumenty v písemné formě na studijním oddělení školy. Přestupujete-li z jiné vysoké školy, lze zažádat rektora o uznání předmětů. Ke každé žádosti se přistupuje individuálně. Náš kolektiv se na vás těší a přeje vám příjemné studium.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button