Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Peníze

Pojištění pro cizince, jednoduše a online

Chystá se za Vámi na delší dobu kamarád ze zahraničí? Pomoci Vám může informační portál pro cizince www.infocizinci.cz. Jsou zde přehledně uvedeny veškeré povinnosti cizinců po příjezdu do České republiky. Záleží na tom, odkud cizinec přijíždí. Zda se jedná o členský stát EU a smlouvami přidružené státy nebo země nečlenské. V případě nečlenských zemí je potřeba bezpodmínečně uzavřít komplexní zdravotní pojištění pro cizince. Toto pojištění poskytují jen některé pojišťovací subjekty.

Na stránkách naleznete přehledný a intuitivní srovnávač a kalkulátor pro toto pojištění. Pouze zadáte požadované údaje a během několika málo minut obdržíte na Váš email aktuální nabídku pojišťoven. Na výsledný výpočet pojištění má samozřejmě vliv délka a druh pobytu, věk žadatele a také typ pojištění, tedy, co všechno chcete mít v pojištění zahrnuto a jak vysoké vyžadujete případné plnění. Díky tomuto srovnávači ušetříte svým známým nemálo času a peněz.

V aktuálních informacích najdete přehled všech možných povinností cizinců včetně časového rozmezí a druhu instituce, kde máte potřebné dokumenty předkládat. Nemusíte vše pracně zjišťovat u vícero subjektů a bát se toho, že jste na něco zapomněli nebo nedodali včas. Raději si s kamarádem zajděte na pivko a všechno vyřiďte pohodlně online. Využít můžete třeba právě informační portál www.infocizinci.cz, který zpracovává a aktualizuje povinnosti cizinců při jejich pobytu na území České republiky.

MK Redakce

Přinášíme vám pravidelné zajímavosti ze světa automobilů, sportovní novinky, aktuality o technologiích a mnoho dalšího článků. Každý si přijde na své.

Související články

Back to top button